EKİBİMİZ

about_us_1

Emre Şengün

1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. İlköğretim ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Abant İzzet Baysal Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Üniversite öğrenimi boyunca birçok organizasyon yönetiminde görev alan Emre Şengün daha sonra İngiltere Sunderland Üniversite’sinde MBA yapmıştır.

B sınıfı iş güvenliği uzmanı olmasının yanında Nebosh sertifikasına da sahiptir. 3. Havalimanı projesinde ve uluslararası firmalarda iş güvenliği uzmanı olarak çalışmıştır. Aynı zamanda ilk yardım eğitimleri de vermektedir.

+90 505 866 38 81
emresengun@oncecanosgb.net

about_us_1

Gökhan Tama

1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Eğitim hayatım şuan bile devam etmektedir; Gazi üniversitesi döküm öğretmenliği, İstanbul üniversitesi metalurji ve malzeme mühendisliği mezuniyetlerimden sonra Yeni yüzyıl üniversitesi İş sağlığı ve güvenliği alanında ve Beykent üniversitesinde MBA  programını tamamlayarak 2 alanda yüksek lisans eğitimini tamamlamış oldum. Şu an İstanbul üniversitesi Makine mühendisliği bölümünde eğitim görüyorum. Lisans ve yüksek lisans eğitimlerinin yanı sıra mesleki eğitimlere de önem vererek; Yangın eğitmeni ve tehlikeli madde danışmanlığı gibi eğitimleri de başarıyla tamamlayarak unvan almaya hak kazandım.

İlk olarak 2011-2012 yıllarında Döküm fabrikasında Kalite kontrol sorumlusu olarak meslek hayatıma başladım. Akabinde 2012 yılında  İş sağlığı ve güvenliği kanunu yürürlüğe girmesiyle  C sınıfı iş güvenliği uzmanlını olarak iş güvenliği sektörüne atıldım. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren sektörde önemli bir paya sahip olan 18000 ( on sekiz bin  ) aktif personeli 52 il ve 167 kamu kuruluşuna hizmet veren  firmada C sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak  2012 yılında iş güvenliği kariyerime başlamış oldum. Aynı firmanın İş güvenliği kalite sistemler müdürlüğü, proje müdürlüğü, İnsan kaynakları müdürlüğü gibi çeşitli idari görevlerini yürüttüm. 2014 yılında B sınıfı iş güvenliği uzmanı oldum ve sektörde çalışmalarıma devam ettim.2014 yılından 2016 yılına kadar iş hayatıma ek olarak Arnavut köyün sesi gazetesinde köşe yazarlığı yaptım. 2016 yılından bugüne kadar 3. Havalimanın da Yüksek gerilim, Gerilim İndirme santrali, IT ve zayıf akım, Reklam, Açılır kapanır ve normal kapı montajı, Kaba inşaat, ince işler, Mekanik tesisat gibi neredeyse üst yapı ile alakalı bütün yapım işlerinde İş güvenliği uzmanı olarak hizmet verdim.

+90 505 866 38 81
gokhantama@oncecanosgb.net